5 Sekund: Bez cenzury

5 Sekund: Bez cenzury

5 Sekund: Bez cenzury

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz 5 Sekund!
  • to swietne wydanie tej kultowej gry, teraz w wersji tylko dla dorosłych!
  • szukasz pomysłu na prezent
  • polska
  • Trefl
Nowa odsłona znakomitej gry, którą pokochały już miliony osób w Polsce! Tym razem przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych. I odważnych!

Pierwsza wersja gry „5 sekund” szturmem zdobyła serca graczy w różnych przedziałach wiekowych. Jej zalety to niezwykle proste zasady oraz szybka i bardzo emocjonująca rozgrywka, będąca gwarancją doskonałej zabawy. Dziś dla wszystkich jest to już oczywisty fakt, że gra stała się prawdziwym hitem, a na kanwie jej sukcesu powstało już kilka, równie fantastycznych i cieszących się uznaniem edycji.

W piątej już odsłonie jednej z ulubionych gier Polaków, tj. „5 sekund: Bez cenzury” doskonale znane fanom poprzednich edycji zasady nie uległy zmianie – każdy z graczy otrzymuje z pozoru proste pytanie, na które musi udzielić trzech poprawnych (a przynajmniej mających sens) odpowiedzi. Na wykonanie tego zadania ma jedynie pięć, rozpaczliwie uciekających sekund. Jeszcze nigdy czas nie upływał tak szybko jak teraz!

W grze „5 sekund: Bez cenzury” bierze udział od trzech do nieograniczenie wielu graczy. Jedynym kryterium doboru zawodników do rozgrywki jest ich wiek – ze względu na liczne aluzje i podteksty o charakterze seksualnym gra została przeznaczona dla osób powyżej osiemnastego roku życia.

W pudełku do gry „5 sekund: Bez cenzury” znajdziesz sto sześćdziesiąt trzy karty z dwoma pytaniami na każdej z nich, co w sumie daje aż trzysta dwadzieścia sześć pikantnych pytań, zapewniających całą gamę emocji – od lekkiego zawstydzenia po wybuch niekontrolowanego śmiechu. Oprócz gotowych pytań przygotowanych przez twórców, do zestawu dołączone zostały także trzy puste karty do wypełnienia przez graczy. Popuść wodze fantazji i zaskocz swoich rywali najbardziej nieprzyzwoitymi pytaniami, jakie uda Ci się wymyślić! W pudełku dodatkowo znajdziesz także jasno napisaną, krótką instrukcję obsługi, pudełko na karty i bezwzględne narzędzie, jakim jest odmierzacz czasu.

Jak grać w „5 sekund: Bez cenzury”?

Przystępując do rozgrywki „5 sekund: Bez cenzury”, musisz pamiętać o kilku istotnych wskazówkach. Przede wszystkim podczas gry wymagany jest wysoki poziom skupienia, który nie pozwoli Ci dać się zaskoczyć przez nierzadko rozbrajające pytania. Po drugie, niezbędna podczas zabawy jest umiejętność szybszego niż zwykle myślenia – pamiętaj, że na odpowiedź masz tylko pięć krótkich sekund, które z pewnością nie wystarczą Ci na dogłębne analizowanie pytań i staranne formułowanie wypowiedzi. Odpowiadaj szybko i intuicyjnie, bez większego zastanowienia, co nie tylko pozwoli Ci świetnie się bawić podczas gry, ale z dużym prawdopodobieństwem stanie się również doskonałą, skuteczną strategią, kierującą Cię prosto do wygranej. I najważniejsze – naucz się poskromić uczucie wstydu i zażenowania, które w tej grze – zaraz po upływającym czasie – mogą być zarówno Twoimi największymi wrogami, jak również najlepszymi sprzymierzeńcami.

Poczuj adrenalinę, jakiej nie zapewni Ci żadna inna gra dostępna na polskim rynku!

Uważasz, że „5 sekund: Bez cenzury” to zwyczajna, prosta zabawa, jakich wiele? Nic bardziej mylnego. Spróbuj w ciągu zaledwie kilku sekund znaleźć aż trzy zastosowania swojego języka. I spróbuj się przy tym nie zarumienić! Błyskawicznie podziel się swoimi odpowiedziami ze współgraczami. Pamiętaj, że oni uważnie Cię obserwują i bardzo im zależy na Twojej porażce!

Presja jest ogromna, a wygranym może zostać jedynie ten, kto potrafi umiejętnie ją przezwyciężyć.

„5 sekund: Bez cenzury” to doskonała rozrywka na luźne, wieczorne spotkania z bliskimi znajomymi. Gra zapewnia doskonałą rozrywkę i wiele niezapomnianych wrażeń!

  • polska
  • Trefl

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"5 Sekund: Bez cenzury" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.