4stress (MP3)

4stress
Co to jest 4stress?

4stress – to nowoczesny i wyjątkowo skuteczny sposób na zwalczanie stresu. Jest to sesja dźwiękowa AUDIO na CD lub w wersji mp3, która wykorzystuje technologię mind4you, żeby zredukować objawy stresu u słuchacza.

4stress wprowadza słuchacza w stan odprężenia i relaksu już po pierwszym wysłuchaniu sesji. Regularne słuchanie prowadzi do zdecydowanie lepszego przygotowania się na sytuacje stresowe w pracy, szkole, czy w relacjach międzyludzkich.

"Jeśli myślisz, że żyjący bezstresowo ludzie o łagodnym usposobieniu nie są w stanie osiągnąć niczego wielkiego w życiu, jesteś w błędzie. Richard Carlson: Nie zadręczaj się drobiazgami"

Sesja składa się:

Specjalnie skomponowanej muzyki

Głosu lektora, który jest odpowiednio dobrany i modulowany

Specjalnie przygotowanego scenariusza

Dudnień różnicowych, umożliwiających synchronizację półkul mózgowych.

Jak walczyć ze STRESem?

Stres jest chorobą cywilizacyjną i powszechnym w dzisiejszym świecie problemem.

Natłok informacji, szybkie życie, pogoń za pieniądzem, kredyty, rodzinne problemy – niewielu osobom udaje się bezstresowo radzić sobie w trudnych sytuacjach, które spotykamy codziennie.

Stres staje się nieodłącznym elementem codzienności, dlatego coraz ważniejsze staje się umiejętne zarządzanie jego poziomem. Małe dawki stresu działają na nas mobilizująco, są niezbędne w wielu sytuacjach. Jednak kiedy stres towarzyszy Tobie niemal cały czas, może to przynieść negatywne skutki, nie tylko wpływając ujemnie na Twoje samopoczucie ale nawet zdrowie.

Dlatego coraz cenniejszą umiejętnością staje utrzymanie umiejętność redukcji stresu, szczególnie tego długotrwałego.

Objawami dużego stresu są:

pobudzenie emocjonalne,

wzrost ciśnienia krwi,

przyspieszenie akcji serca,

ból głowy,

ból brzucha,

przyspieszenie oddechu,

suchość w ustach,

"gęsia skórka",

wzrost stężenia glukozy we krwi;

problemy ze snem (hiper do 4sleep)

Stres zbyt długotrwały może przyczynić się nawet do rozwoju zaburzeń psychicznych. Najczęściej są to: zaburzenia lękowe (nerwicowe) i depresyjne. Zbyt silny stres stwarza ryzyko wystąpienia zespołu stresu pourazowego oraz w szczególnych przypadkach zaburzeń osobowości.

Dlatego tak ważne jest, żeby stres likwidować, kiedy tylko poczujemy jego częstą obecność, żeby nie dopuścić do negatywnych efektów jego długotrwałej kumulacji.

W dzisiejszym świecie zbyt często musimy stawiać czoła sytuacjom stresowym. Często sięgamy wówczas po uzależniające z czasem środki farmakologiczne, nieskuteczne preparaty, a nawet alkohol.

Aby wesprzeć Cię w walce ze stresem mind4you przygotowało dedykowany produkt - 4stress.

4stress skutecznie i szybko eliminuje objawy stresu. Regularne słuchanie prowadzi do zwiększenia odporności na sytuacje stresowe:Przykładowe sytuacje, kiedy warto zastosować 4stress:

Ciężki dzień w pracy, na uczelni, w sferze kontaktów z ludźmi – kiedy pojawia się chęć rozładowania negatywnych emocji i poprawy nastroju.

Przed podróżą – odstresuj się przed wylotem na urlop i zapomnij o stresie związanym z lataniem. Słuchaj sesji 4stress podczas lotu, jazdy samochodem, autobusem.

Trudna sytuacja życiowa – kłótnia z bliskimi, kłopoty z dziećmi, utrata pracy – kiedy potrzebujesz chwili na pozbieranie myśli.

Ważne wydarzenie życiowe – kiedy potrzebujesz rozładować napięcie nerwowe na przykład przed ślubem lub świętami.

Ważne spotkanie – kiedy chcesz się zrelaksować przed ważnym spotkaniem.

Napięcie nerwowe – kiedy czujesz się rozdrażniony i podenerwowany.

Zły nastrój – kiedy chcesz poprawić sobie samopoczucie i nastrój.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"4stress" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.