3DS Black + ładowarka + magnes Mario

3DS Black + ładowarka + magnes Mario

3DS Black + ładowarka + magnes Mario

Oferta specjalna -24%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • chcesz grać w podróży, kolejce do lekarza lub na nudnym wykładzie
 • odkryjesz legendarne serie od Nintendo na nowo, dzięki technologii 3D, bez okularów!
 • to konsola, która doskonale nadaje się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, bawiąc różnorodnymi grami i przyjazną obsługą
 • Nintendo
 • 12 miesięcy

Zestaw zawiera:

 • Konsolę New Nintendo 3DS w kolorze czarnym
 • Ładowarkę sieciową
 • Magnesy Mario

 

New Nintendo 3DS przynosi jeszcze szybszy procesor, nowe sterowanie, jeszcze lepszy efekt 3D, poprawiony wygląd i zupełnie nowe przeżycia podczas grania!

 

Przyjemniejsze wrażenia przy graniu z funkcją 3D "super-stable 3D"

 

Funkcja "Super-stable 3D" pozwoli za pomocą kamery rozpoznać twarz użytkownika i automatycznie poprawić obraz według tego jak się porusza. W ten sposób powstają najlepsze przeżycia z 3D.

*efekt 3D może u różnych użytkowników się różnić.

 

Lepsza kontrola z nowym Control Stick i tylnimi przyciskami

 

Nowy C Stick, umieszczony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, umożliwia precyzyjniejsze sterowanie. Także dodane zostały przyciski ZR i ZL, umieszczone na tylnej stronie obok przycisków L i R. Te nowinki wyraźnie rozszerzają możliwości kontroli konsoli, które użyjecie na przykład przy graniu w Monster Hunter 4 Ultimate albo serfowaniu po internecie, gdzie nowe przyciski służą do przeskakiwania między zakładkami lub powiekszaniu widoku strony.

 

Mocniejszy procesor

 

Pod obudową New Nintendo 3DS ukrywa się mocniejszy procesor, który umozliwi granie w wymagające gry, przegrywanie wideo, szybsze pobieranie i używanie Miiverse i łagodniejsze przejścia między programami i grami.

 

Wsparcie figurek amiibo w niektórych grach

 

Popraw swoje przeżycia w grze z interaktywnymi figurkami amiibo, które wykorzystując funkcję NFC (near-field communication) pozwolą wnieśc do twojej gry niejedną niespodziankę!

Dolny ekran New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL ma wbudowaną funkcję NFC, także koniecznie możesz wziąć wszędzie swoje amiboo ze sobą.

 

Graj w swoje ulubione gry Nintendo DS i 3DS

 

Nie bój się, że stracisz możliwość grania w swoje ulubione gry Nintendo DS. New Nintendo 3DS jest wstecznie kompatybilne i prawie we wszystkie gry dla Nintendo DS i DSi można grać na platforie 2D. Tak samo na New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL można wgrać wszystkie gry na Nintendo 3DS, razem z możliwością przeniesienia danych ze starszej konsoli na nową.

 

Poprawione funkcje

 • 1.2 razy większy wyświetlacz w porównaniu do Nintendo 3DS
 • Lepsze fotografowanie przy gorszych warunkach świetlnych
 • Możliwość przenoszenia danych prosto z waszego PC za pomocą sieci WiFi bez konieczności wyjmowania karty pamieci microSD
 • Automatyczne dostosowanie jasności ekranu poprawi widoczność i wydłuży działanie baterii.
 • Śledź wideo online za pomocą internetowej przeglądarki.

 

Dostosuj swoja konsolę dla siebie

 

Tak samo jak we wcześniejszych konsolach z serii 3DSNew Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL umożliwia dostosowanie wyglądu podstawowego menu za pośrednictwem szerokiej palety tematów.

Sklep tematyczny oferuje mnóstwo różnych wzorów, między, którymi nie brakuje na przykład Mario, Zeldy a wielu więcej. Niektóre tematy mają swoją własną muzykę i efekty dzwiękowe!

 

Wymienna obudowa

 

Tylko na New Nintendo 3DS możecie sobie zmienić wygląd swojej konsoli za pomoca wymiennych nakładek.

Każdy zestaw zawiera przednią i tylną obudowe, które możesz łatwo dobrowolnie wymieniać i kombinować aby uzyskać unikatowy wygląd.

 • Nintendo
 • 12 miesięcy

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"3DS Black + ładowarka + magnes Mario" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.