25 lat niewinności (Okładka miękka)

25 lat niewinności

25 lat niewinności (Okładka miękka)

Oferta specjalna -28%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz kulisy procesu Tomasza Komendy
  • poznasz tajemnice, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego
  • to pierwsza i szczera rozmowa z Tomaszem Komendą
HISTORIA, KTÓRA WSTRZĄSNĘŁA POLSKĄ

Pierwsza szczera i wzruszająca rozmowa z Tomaszem Komendą. O tym, jak silnym trzeba być, by wytrzymać wyroki mediów, piekło polskiego więzienia, walkę o wolność i dobre imię.

Poznaj kulisy procesu Tomasza Komendy, w wyniku którego odebrano mu osiemnaście lat życia. Pierwszy raz ujawniamy skandaliczne dokumenty, absurdalne zeznania świadków, nieporadne akty oskarżenia, których ofiarą padł niewinny chłopak z Wrocławia.

To historia człowieka, który nie poddał się w walce z bezdusznym aparatem państwa. Stawił czoła systemowi, wobec którego przeciętny obywatel pozostaje bez szans.

Ujawniamy tajemnice, które miały nie ujrzeć światła dziennego. Dowiedz się, kto i jak rozbił prokuratorsko-sądowy układ. Przekonaj się, kto dotarł do prawdy o tragedii niesłusznie skazanego za gwałt i morderstwo człowieka.


"Ta książka pozwala spojrzeć na sprawę z innej perspektywy, niż dotąd mieliśmy okazję. Jest nie tylko zapisem cierpienia niewinnego człowieka, ale i najlepszym dowodem w sprawie Tomasza Komendy. Pokazuje, jak kruche jest prawo w obliczu ludzkich zaniedbań."

Prof. Zbigniew Ćwiąkalski

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"25 lat niewinności" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.