100 potwornych opowieści o pieniądzach, czyli jak żyć, zarabiać i wydawać z głową (Okładka twarda)

100 potwornych opowieści o pieniądzach, czyli jak żyć, zarabiać i wydawać z głową

100 potwornych opowieści o pieniądzach, czyli jak żyć, zarabiać i wydawać z głową (Okładka twarda)

Oferta specjalna -26%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • książka rozbudzi w Tobie chęć zgłębiania tematu rachunkowości
  • będziesz wiedział w jaki sposób zarządzać swoimi finansami
  • przeczytasz o różnorodnych pomysłach na zarabianie pieniędzy
Starożytni Grecy mawiali, że inteligencję człowieka można zobaczyć w tym, jak zarabia pieniądze, zaś jego mądrość w tym, jak je wydaje. Ta książka być może nie uczyni z ciebie miliardera. Do tego potrzeba nie tylko dobrego słowa, ale i kapitału, instynktu łowcy oraz okazji oraz szczęścia, by znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i spotkać tam ludzi ze szczęśliwą ręką.

Po lekturze tej książki będziesz wiedział, jak samodzielnie sterować swoją finansową przyszłością, tak by nie zależeć od banków, doradców finansowych, by pieniądze każdego dnia nie przeciekały ci przez palce. Słowem zachować finansową niezależność.

Pułapek finansowych, które mogą uczynić z ciebie bankruta, jest mnóstwo. Ta książka to zestaw rad popartych wieloma przykładami wziętymi z życia czytelników. A także z doświadczenia i z błędów, które autor sam popełnił.

Dwie trzecie Polaków nie ma żadnych oszczędności, zaś do systematycznego oszczędzania pieniędzy przyznaje się co dziesiąty z nas. A pozostali? W dzisiejszych burzliwych czasach nie mieć zabezpieczenia finansowego to jak przed ulewą wyjść bez parasola. Ta książka będzie dla Twojego portfela takim właśnie parasolem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"100 potwornych opowieści o pieniądzach, czyli jak żyć, zarabiać i wydawać z głową" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.